First 2-in-1 MagSafe iPhone 16 Pro -suojakotelo30158SC
Tyylikäs 2-in-1 lompakkokotelo kahdella korttitaskulla ja magneettikiinnityksellä
Valmistettu laadukkaasta aidosta nahasta
Yhteensopiva MagSafe -latauksen kanssa
HUOM! Tuotekuva on viitteellinen
Selvitetään verkkosaatavuutta...
Selvitetään myymäläsaatavuutta...
Screenor First 2-in-1 MagSafe iPhone 16 Pro -suojakotelo
Screenor First -suojakotelot valmistetaan käsityönä tarkkaan valitusta aidosta nahasta ja muista korkealuokkaisista materiaaleista. Ne ovat kevyitä, kestäviä ja helppohoitoisia jokapäiväiseen käyttöön suojaamaan puhelinta. Aitonahkaisessa kotelossa on näppärä magneettinen suljin. Lisäksi etukannen sisäpuolella on ohuet korttitaskut, joihin saat laitettua tärkeimmät kortit talteen.
Screenor First 2-in-1 suojakotelossa on samassa kaksi käyttömahdollisuutta, se toimii yhdessä lompakkokotelona tai yksin suojakuorena, vaihtele tyylisi ja tarpeesi mukaan. Toimii yhdessä Magsafe -lisätarvikkeiden kanssa.
Katso kaikki iPhone-kuoret. Katso kaikki puhelimen kuoret.
Screenor-laatutakuu
Veloitukseton 3 kk:n lisäetu
Vakuudeksi Screenor-laadusta Screenor Bumper, Smart, First ja Lumo -suojakuorille myönnetään ainutlaatuisen 3 kk:n laatutakuun. Lompakkokoteloiden ja kuorien kohdalla laatutakuu kattaa tuotteen kulumisen sekä rikkoontumisen.
Miksi tilaisit Telialta?
Ei korkoja, ei kuluja, maksuaikaa jopa 36 kuukautta
Nopea ilmastoystävällinen toimitus jopa huomiseksi
Liittymäasiakkaille 3 vuoden takuu valikoituihin laitteisiin
Tekniset tiedot
Yleiset
Suojakotelon tyyppi
Lompakkokotelo
Materiaali
Aito nahka
Ominaisuudet
Kaksi korttipaikkaa ja magneettikiinnitys
Suunniteltu malleihin
Apple iPhone 16 Pro
Valmistajan väri
Musta
Valmistajan takuu
Takuu
24 kk
Asiakastuki
info@screenor.fi
Tuotekoodit
EAN-koodi
6438327301588
Telian tuotekoodi
9123451